Кипр Украина Кипр Украина

Українські кіпріоти: як від’єднати росію від SWIFT, реабілітувати воїнів та закривати медичні збори

Сейчас читают: 644
cyprus-daily.news

Кінець лютого 2022 повністю змінив життя всіх українців без винятку — як тих, хто перебував в Україні на момент навали російських військ, так і тих, хто знаходився за межами Батьківщини.

Війна змінила всіх — навіть тих, хто давно вже виїхав та прожив в інших країнах багато років. Героїня нашої статті — Ксенія Мухортова, учасниця організації «Товариство українсько-кіпрської дружби», відома всім без виключення українцям на Кіпрі як невтомна організаторка мітингів у Лімассолі, адміністраторка українських груп у соцмережах, активістка та волонтерка, що допомагає, збирає, відправляє, агітує та убособлює в собі найкращі риси справжньої Українки.

Усе це в інтервью для Евакуація.city.Ксенія родом з Миколаєва. Уже дев’ять років жінка живе на Кіпрі. Частина острова досі окупована турками після військового перевороту 1974 року, коли Туреччина ввела на територію свої війська через «утиски кіпріотських турків».Тому столиця країни, Нікосія, розділена між самопроголошеною Турецькою республікою Північного Кіпру та міжнародно визнаною республікою Кіпр, яка входить до Європейського Союзу.«Здавалось би – дуже цікава тема для аналогій, щоб пояснювати кіпріотам, що відбувається в Україні.

От бачите – у вас є окупована частина. От ви жили разом, а потім турки прийшли і відібрали частину острова. Але ця аналогія працює не так, як нам хотілось би», – пояснює Ксенія.На Кіпр миколаївка потрапила по роботі – запропонували вакансію в місцевій айті-компанії.«І так вийшло, що я приїхала якраз перед розстрілом Майдану.

Читать на cyprus-daily.news
Сайт ruscyprus.com - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Похожие новости

DMCA