Сегодня в новостях
Об этом же в других СМИ
Кипр события жертва Кипр

Світло переможе темряву!

Сейчас читают: 247
cyprus-daily.news

24 лютого 2023 року у річницю повномасштабного вторгнення росії в УкраїнуПосольство України на Кіпрі та українська громада Кіпру організували низку заходів з метою висвітлення головних подій повномасштабної російської агресії, що триває вже понад рік.

В цей день важливим було наголосити на єднанні українців заради спільної мети та подякувати друзям за неймовірну підтримку.Спільною моливою за відновлення миру в Україні та вшанування пам’яті невинних жертв російської війни проти України розпочалася низка заходів.Богослужіння, проводилось високоповажними представниками Православної Церкви Кіпру у St.

John`s Cathedral на знак підтримки та солідарності з Україною.Організували показ документальних стрічок «Будинок зі скалок», яку номіновано на премію «Оскар» та «Стерти націю», яка розповідає про злочини росії проти культурної спадщини України.

Зазначені стрічки показали масштаби та жорстокість злочинів, скоєних росією.Відбулася також фотовиставка «Рік стійкості» про жахливі наслідки повномасштабної російської агресії.

Читать на cyprus-daily.news
Об этом же в других СМИ
Показать ещё
Сайт ruscyprus.com - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Похожие новости

DMCA